Piegāde

Kendamas var iegādāties Mārupē, Lielā ielā 160-3. Lūgums iepriekš piezvanīt pa tālruni 28361100 un vienoties par tikšanās laiku.

Piegādājam visā Latvijā, izmantojot Omnivas pakomātus - EUR 3,50.

Ja pasūtāt tikai aukliņu komplektu, sūtām tās pa pastu (sūtīšanas izmaksas - EUR 1,00).

Piegāde ar Omnivu: 1-2 darba dienu laikā (izsūtām dienā, kad esam saņēmuši maksājumu).

Pircējs veic preču pasūtīšanu caur šo mājas lapu, norādot pasūtāmo preču veidu un daudzumu. Pircējs  apmaksā pārdevēja sagatavoto un pircējam pa e-pastu nosūtīto pasūtījumam atbilstošo rēķinu. Rēķins tiek sagatavots elektroniski un ir derīgs bez paraksta.

!!!

JA PIRCĒJS PASŪTĪJUMU NAV APMAKSĀJIS 3 DARBA DIENU LAIKĀ, PASŪTĪJUMS TIEK ANULĒTS (izņemot gadījumus, kad ar klientu telefoniski vai e-pastā esam vienojušies par apmaksu citā termiņā)!

!!!

JA PIRCĒJS  SAŅEMŠANAI VEIKALĀ REZERVĒTO KENDAMU NAV IZŅĒMIS 3 DARBA DIENU LAIKĀ, PASŪTĪJUMS TIEK ANULĒTS (izņemot gadījumus, kad ar klientu esam vienojušies par pasūtījuma saņemšanu citā termiņā)!


Datu apstrāde

Ievadot nepieciešamo informāciju, noformējot pasūtījumu, pircējs apliecina, ka ir iepazinies un piekrīt, ka viņa sniegtie dati tiek izmantoti, lai pārdevējs varētu pieņemt pircēja pasūtījumu un veikt preču piegādi saskaņā ar LR likumdošanas prasībām. Ievadot informāciju, pircējs piekrīt, ka tam uz norādīto e-pastu tiks izsūtīti paziņojumi, kas saistīti ar pircēja pasūtījuma apstrādi.

0
Veidots ar Mozello - labo mājas lapu ģeneratoru.

 .